درباره پلیمورتکس

درباره پلیمورتکس

ملات سبز با بافت پلیمری

35

اقتصادی تر

3

اجرای سریعتر

85

کاهش مصرف آب

95

کاهش بار مُرده ملات

محیط زیست

پایدار

ما به جهانی بهتر و پایدار می اندیشیم.

ما در ارائه محصولات نوین و فن‌آورانه با تکنولوژی بالا تخصص داریم. تمرکز ما در تولید محصولاتی است که بتواند زندگی را ساده‌تر کرده و هر روز حس زیباتری از خودکفایی در خانه‌ها به ارمغان آورد.

هدف پلیمورتکس این است که با ارائه راه‌حل‌های ارزان‌تر، پاکیزه‌تر، سریع‌تر و امن‌تر برای ساخت‌وساز شهری در ایران، ارزشی تازه خلق کرده و تجربه‌های نو در اختیار مردم سرزمینمان قرار دهد.

در تولید مجموعه محصولات پلیمورتکس، کاهش مصرف آب، کاهش آلودگی هوا، حفظ و صیانت از محیط زیست در اولویت قرار دارد. این محصولات در بسته‌بندی‌های ویژه، ارائه می‌گردد تا اجرا و کاربرد آن راحت‌تر باشد. هر کسی به راحتی و بدون نیاز به مهارت ویژه‌ای در ساخت ملات و یا چسب، می‌نواند در نهایت تمیزی به چیدن دیوار، ساخت شومینه، کاشی‌کاری، اجرای سنگ‌های دکوراتیو و … بپردازد.

محصولات این مجموعه آماده مصرف و بی نیاز از آب و هرگونه افزودنی می‌باشند. بدون ذره‌ای هدررفت و پِرت ناشی از اجرا، تمیز و مقرون‌بصرفه با چسبندگی فراتر از نیاز حس خوبی از کار به شما القا خواهند کرد.

عدم استفاده از سیمان، شن و ماسه در ملات سبز پلیمری، باعث کاهش حجم ترافیک شهری و آلودگی هوا می‌گردد. مصرف کم محصولات پلیمورتکس منجر به کاهش چشمگیر نخاله‌های ساختمانی شده و این مهم به حفظ محیط‌زیست سالم شهری کمک شایانی خواهد کرد. به این ترتیب در نگاهی کلان تر، کاهش مصرف انرژی، افزایش بهره وری و سرعت در کار و بهبود بهداشت کارگاهی از دستاوردهای محصولات پلیمورتکس می‌باشد.

محصولات، بسته‌بندی و خدمات ما به کاهش اثرات سوء ساختمان‌سازی بر روی اکوسیستم و محیط‌زیست کمک می‌کند. ما مشتاق دیدار افرادی هستیم که مانند ما به یک جهان بهتر و پایدار میاندیشند.